Ballina Aktualitet Tërmet në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra dhe magnituda

Tërmet në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra dhe magnituda

Para pak minutash në Mallakastër dhe Patos janë ndjerë lëkundje tërmeti, me magnitudë 2.6.

Lëkundje të lehta, por banorët e kanë ndjerë dhe kanë qenë të dyshimtë mes lëkundjeve nga puna nëpër puset e naftës dhe magnitudës së termetit.

Artikulli paraprakShqiptarët lënë gjurmë në Challenge League: Balaj e Remizi shënojnë, Rudhani asiston dy herë
Artikulli tjetërNdërron jetë nga Covid gazetari i njohur shqiptar (EMRI+FOTO+VIDEO)