Ballina Aktualitet Ambasadori i Bashkimit Evropian viziton Komunën e Tetovës (VIDEO+FOTO)

Ambasadori i Bashkimit Evropian viziton Komunën e Tetovës (VIDEO+FOTO)

Kënaqësi të takoja ambasadorin e Bashkimit Evropian në Maqedoninë e Veriut, z.David Geer.
Në një atmosferë shumë konstruktive dhe miqësore, diskutuam për thellimin e bashkëpunimit ndërmjet komunës së Tetovës dhe Bashkimit Evropian, si dhe për nevojën e ndihmës së patjetërsueshme të komunës së Tetovës në implementimin e praktikave të funksionimit të komunave evropiane!, shkruan kryetari i Komunës së Tetovës, Bilall Kasami në faqen e tij zyrtare në facebook.

Artikulli paraprakBujare Abazi emërohet nënkryetare e Qytetit të Shkupit
Artikulli tjetërTaravari: Alternativa të vendos nëse është mirë t’i bashkangjitet anijes së Zaevit e cila fundoset (VIDEO)