Ballina Aktualitet KASTRIOT REXHEPI ËSHTË NË BULLGARI? Milloshoski thotë se vetëm Zoran Zaev, B...

KASTRIOT REXHEPI ËSHTË NË BULLGARI? Milloshoski thotë se vetëm Zoran Zaev, B D I dhe vetë deputeti e dijnë se çka ka ndodhur

Deputeti i VMRO-DPMNE-së, Antonio Milloshoski thotë se vetëm kryeministri Zaev, BDI dhe Kastriot Rexhepi e dijnë se çka ka ndodhur

Deputeti i Lëvizjes BESA që u bë `pishman` dhe vendosi që të mos votojë mosbesimin ndaj qeverisë, si duket ndodhet në Bullgari, sepse prej atje ka hyrë në rrjetin social Facebook, shkruan deputeti i VMRO-DPME-së, Antonio Milloshoski. Ai thotë se vetëm kryeministri Zoran Zaev, B D I dhe vetë Rexhepi e dijnë se a është marrë, bartur, transportuar, bindur apo detyruar që të mos jap votën për rënien e qeverisë.

Çka ka ndodhur me deputetin Kastriot Rexhepi? Flet Bilall Kasami

Artikulli paraprakTaravari: Kemi zëvendësim për deputetin Kastriot Rexhepi, Qeveria do të bjerë (video)
Artikulli tjetërFranca përfshihet nga vala e pestë e Covid-19