Ballina Kronika Ngjarje tragjike në Vlorë, fëmija 1-vjeç humb jetën pasi u pre në...

Ngjarje tragjike në Vlorë, fëmija 1-vjeç humb jetën pasi u pre në qafë nga gota e thyer

Një ngjarje tragjike ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë, ku një fëmijë vetëm 1 vjeç ka humbur jetën pasi u pre padashje me një gotë të thyer në qafë.

Mësohet se ai ka prerë venën jugulare në qafë me një gotë të thyer dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Vogëlushi ishte me nënën në shtëpi në momentin që ka ndodhur ngjarja tragjike, por pavarësisht se është nisur menjëherë drejt spitalit, nuk ka arritur të shpëtojë për shkak të gjakderdhjes.

Artikulli paraprakBiden promovon ‘Hummer’-in elektrik, në projektimin e tij edhe shqiptari Gjergji Shaska (VIDEO)
Artikulli tjetërPërfshihet nga flakët ndërtesa në mes të Parisit, tymi masiv ‘pushton’ kryeqytetin (VIDEO+FOTO)