Ballina Kronika Aksident në Batincë të Shkupit/Humb jetën biznesmeni 49-vjeçar (VIDEO)

Aksident në Batincë të Shkupit/Humb jetën biznesmeni 49-vjeçar (VIDEO)

Në aksidentin e rëndë që ndodhi sonte Batincë të Shkupit jetë ka ndërruar 49-vjeçari N.R. nga fshati Batincë. TV21 mëson se bëhet fjalë për një biznesmen në fushën e ndërtimtarisë, gjegjësisht pronar i një kompanie që merret me përgatitjen e terrenit për ndërtim, e që ka nën pronësi kamionë, ekskavatorë dhe pajisje tjera për ndërtim.

Ndryshe, aksidenti ka ndodhur rreth orës 20:00, ndërsa në aksident janë përfshirë dy makina, njëra e tipit Shkoda Oktavia dhe tjetra e tipit BMW.

Shoferi i makinës Shkoda ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes ndërsa shoferi i veturës BMW është transferuar në Qendrën Klinike për ndihmë mjekësore.

VIDEO:

VIDEO:

Artikulli paraprakHashim Thaçi lihet në paraburgim në Hagë, avokati: Do ta apelojmë
Artikulli tjetërAlarmi i verdhë meteorologjik në Serbi: Moti potencialisht i rrezikshëm