Ballina Kronika Maqedoni/Djali alarmoi për babain e zhdukur, tani raporton se e ka gjetur...

Maqedoni/Djali alarmoi për babain e zhdukur, tani raporton se e ka gjetur të vdekur prapa shtëpisë

Burri i zhdukur gjendet i pajetë pas shtëpisë së tij

Djali e gjeti të atin të vdekur prapa shtëpisë

– Me datë 15.12.2021 në ora 21.45 në SPB Shkup, personi me inicialet A.T. ka raportuar se pas shtëpisë së tij në “Ilinden”, Shkup, ka gjetur të vdekur babain e tij me inicialet D.T. (63), për të cilin paraprakisht kishte raportuar se ishte larguar nga shtëpia, thonë nga MPB, transmeton Tetova News.

Mjeku i ambulancës ka konstatuar vdekjen e tij dhe trupi i pajetë është dorëzuar për autopsi.

Artikulli paraprakArrestohet Goran Stojkov, ish-komandanti i “Luanëve”, gjatë luftës së vitit 2001 ishte në terren në të gjitha pikat e nxehta ushtarake në Tetovë, Kumanovë dhe Malin e Zi të Shkupit
Artikulli tjetërArrestohet 46-vjeçari nga Saraji, u kap duke vjedhur te Kompleksi i Klinikave “Nënë Tereza” në Shkup