Ballina Kronika Ngjarje e rëndë në Tetovë

Ngjarje e rëndë në Tetovë

Pjeëtarët e policisë nga SPB- -Tetovë, dje (16 dhjetor), rreth orës 16:20, kanë arrestuar 26-vjeçarin me inicialet R.S. nga Tetova, i cili paraprakisht kishte sulmuar fizikisht babain e tij të moshës 47-vjeçare. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në shtëpinë e tyre familjare, njofton SPB-Tetovë.

26-vjeçari është ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

VIDEO bonus:

Artikulli paraprakArrestohen gjashtë indianë në Zhelinë
Artikulli tjetërMickoski propozon Afrim Gashin si kryeministër për Qeveri kalimtare (VIDEO)