Ballina Kronika Tetovë – Mosmarrëveshje me dhëndrin, babai bashkë me djalin rreh të bijën

Tetovë – Mosmarrëveshje me dhëndrin, babai bashkë me djalin rreh të bijën

Dje (23 janar), rreth orës 18:20, në Stacionin Policor të Tetovës është kryer bisedë informative  me personat M.A. (60) dhe I.A. (26) nga Tetova, të cilët paraprakisht kishin sulmuar fizikisht vajzën, përkatësisht motrën e tyre 30 vjeçare,  për shkak të mosmarëveshjeve paraparake me baskëshortin e saj.

Të dy janë ndaluar për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, i cili do të pasohet me parashtesë përkatëse.

Artikulli paraprakGostivar, arrestohen katër persona, makina i kthehet pronarit nga Reçica e Madhe
Artikulli tjetërTre shkupjanë thyen inventarin e kafenesë, kërkuan shërbim në 2 të natës pasi lokali ishte mbyllur