Ballina Argëtim Jetë & Stil Po shikonte parashikimi i motit, një burrë në Kaliforni gjen vëllain që...

Po shikonte parashikimi i motit, një burrë në Kaliforni gjen vëllain që nuk e dinte se e kishte

Randy Waites pa në televizion një djalë që i ngjante babait të tij dhe kishte të njëjtin mbiemër, dhe filloi kërkimin për të. Kështu Waites arriti të gjejë vëllain që nuk e dinte se kishte.

Pak ditë më parë, ai ishte duke parë parashikimin e motit, kur pa intervistën e dikujt që quhej Eddie Waites .

Ngjashmëria që ai kishte me të atin i ra menjëherë në sy dhe kështu ai nisi kërkimet për ta gjetur.

Duke pasur emrin e tij të plotë dhe zonën ku jetonte, nuk vonoi shumë dhe e gjeti. “I ngjante shumë babit në pjesën e syve ”, tha ai.

Artikulli paraprakBllokohet BMW-ja e zezë, arrestohet shqiptari e italiani, “zbrazën” biznese e shtëpi
Artikulli tjetërTensionet në Ukrainë: Rusia akuzohet për bllokadë detare