Ballina Kronika Merr flakë banesa te “Shkëmbi i Kavajës”, një shqiptar i Kosovës i...

Merr flakë banesa te “Shkëmbi i Kavajës”, një shqiptar i Kosovës i lënduar

Një banesë në zonën e “Shkëmbit të Kavajës” në Durrës është përfshirë nga flakët. Njoftohet se banesa ishte e marrë me qira nga një shqiptar i Kosovës, J. S., 43 vjeç.

Ky i fundit ka marrë lëndime të lehta dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të zjarr. /abcnews.al/

VIDEO BONUS:

Video bonus:

Video bonus:

Artikulli paraprakBeteja e ashpër për Donbasin, Ukraina kërkon më shumë armë nga Perëndimi
Artikulli tjetërTërmet i fortë dridh Turqinë