Ballina Kronika Ndërroi jetë edhe shoferi, tre viktima nga aksidenti i djeshëm në Kërçovë

Ndërroi jetë edhe shoferi, tre viktima nga aksidenti i djeshëm në Kërçovë

Ka shkuar në 3 numri i viktimave nga aksidenti i djeshëm në Zajaz të Kërçovës. Jetë ka ndërruar shoferi i veturës Golf, 78-vjeçari me iniciale A.I. Informacionin për TV21 e kanë konfirmuar nga SPB-Ohër.

Ndryshe, nga aksidenti i njëjtë ndërruan jetë dy pasagjerët e veturës golf, 54-vjeçarja me iniciale T.V. nga Tetova dhe 75-vjeçarja me iniciale S.C., gjithashtu nga Tetova.

Aksidenti ka ndodhur në ora 09:15, ku një automjeti i tipit “Mercedes”, që po drejtohej nga 58-vjeçari M.I. u përplas me veturën “Golf”.

Artikulli paraprakAksident i frikshëm, vdesin 16 persona, mes tyre 2 gazetarë: Dalin pamjet nga përplasja masive në Turqi (VIDEO)
Artikulli tjetërSHKOLLA DHE SHAMIA