Ballina Aktualitet VIDEO/Qytetarët nga Gostivari flasin për krizën, çmimet, shpopullimin, politikën – 20 dhjetor...

VIDEO/Qytetarët nga Gostivari flasin për krizën, çmimet, shpopullimin, politikën – 20 dhjetor 2022

Tetova News ka hapur mikrofonin për qytetarët. Ata janë të gatshëm për bashkëpunim dhe janë me qindra që kanë shprehur mendimin e tyre për dukuritë negative dhe problemet që pengojnë zhvillimin dhe përparimin në hapësirat tona.

Moderatori ynë, Dilaver Jonuzi është çdo ditë në rrugët e Tetovës, të martave edhe në Gostivar. Ai ka arritur të shkaktojë një jehonë të paparë në rrjetet sociale dhe në opinion me bisedat e tij me qytetarët.

Qytetarët nga Gostivari flasin për krizën, çmimet, shpopullimin, politikën…20 dhjetor 2022

 

Artikulli paraprakNgjarje e rëndë në Maqedoni, djali 26-vjeçar i merr jetën babait 52-vjeçar
Artikulli tjetërSondazhi i IRI-t/Pse Gruevski u kthye me “kalë të bardhë”?