Ballina Kronika 22-vjeçarja nga Tetova `kapet me kërpesh në dorë` në Kumanovë, përfundon pas...

22-vjeçarja nga Tetova `kapet me kërpesh në dorë` në Kumanovë, përfundon pas hekurave

Arrestohet një tetovare për vjedhje në Kumanovë, sendet e vjedhura i kthehen pronares

Policët nga SPB – Kumanovë ia kanë hequr lirinë persones me inicialet B.J.(22 vjeçe) nga Tetova. Ajo dyshohet se dje rreth orës 15:00 nga zyra e një punonjëseje në Qendrën e varësisë në Kumanovë ka marrë një portofol dhe para.

B.J. është ndaluar në komisariat dhe sendet e konfiskuara i janë gjetur dhe i janë kthyer pronares. Pas dokumentimit të rastit ndaj saj do të vijojë kallëzimi përkatës./tetova.com

Video bonus:

 

Artikulli paraprakHumb jetën kosovari në Gjermani, u qëllua nga ish-partneri i të dashurës së tij
Artikulli tjetër(FOTO) Naseri nga Tetova ka fermën me 4080 dhen dhe 50 kuaj: “Jam brezi i katërt që merrem me blegtori dhe jam i vendosur të vazhdoj ta zhvilloj fermën”