Ballina Kronika Aksident i rëndë/ Makinat përplasen kokë më kokë në Shkup (VIDEO)

Aksident i rëndë/ Makinat përplasen kokë më kokë në Shkup (VIDEO)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sonte në afërsi të Rampës në lagjen Kisela Voda të Shkupit, ku dy vetura janë përplasur kokë më kokë.

Një pjesë e mediave kanë publikuar pamjet që tregojnë makinat e dëmtuara rëndë në rrugën “11 Tetori”.

Kanë ndërhyrë ekipet e MPB-së dhe të Ambulancës, ndërsa për momentin nuk ka informacione për persona të lënduar apo viktima.

ТЕШКА СООБРАЌАЈКА КАЈ РАМПА Две слупани возила сведочат за жесток судир

Екипата на Канал 5 синоќа сними тешка сообраќајна несреќа кај Рампа во Скопје.

На местото на несреќата интервенираат екипите на МВР и на Брзата помош.

Од снимката се гледа дека судирот на двете возила биз силен, но информации за евентуално повредени лица се очекуваат наскоро.

Artikulli paraprakArrestohet në Belgjikë “skifteri” shqiptar me 60 mijë euro bizhuteri
Artikulli tjetërVIDEO: Makina merr flakë në qendër të Shkupit