Ballina Kronika Dy shkupjane rrahin 26-vjeçaren nga Tetova

Dy shkupjane rrahin 26-vjeçaren nga Tetova

Dy vajza nga Shkupi kanë sulmuar një vajzë 26-vjeçare nga Tetova, njoftoi MPB.

“Me datë 04.01.2023, në ora 00:05 në SPB të Shkupit, e reja me inicialet A.Z.(26 vjeçe) nga Tetova ka raportuar se me datë 03.01.2023, rreth orës 23:30, në Bulevardin Goce Dellçev, pas një debati paraprak është sulmuar fizikisht nga J.N. dhe V.N. (persona femra)”, thotë policia.

Rasti është duke u zbardhur, transmeton Tetova News.

Video bonus:

Video bonus:

Video bonus:

@tetovanews