Ballina Kronika Tentoi ta përdhunonte, gruaja kafshon gjuhën e sulmuesit të dyshuar dhe e...

Tentoi ta përdhunonte, gruaja kafshon gjuhën e sulmuesit të dyshuar dhe e dorëzon në polici

Një grua shmangu një sulmues të supozuar duke kafshuar gjuhën e tij dhe më pas ia dorëzoi atë në polici si provë.

Gruaja 57-vjeçare franceze tha se ishte viktimë e një sulmi seksual rreth orës 4 të mëngjesit të së dielës së kaluar.

Stacioni radiofonik ‘France’ raportoi se gratë po e çonin qenin e saj për një shëtitje në Avignon, 100 km në veri të Marsejës, në Francën jugore.

Ajo tha se një burrë iu afrua, e kapi dhe e puthi me forcë. Ajo tha gjithashtu se burri vuri dorën poshtë pantallonave të saj.

Ndërsa gruaja luftonte, ajo i kafshoi një pjesë të gjuhës burrit, të cilën më pas e mbajti.

Pasi u kthyen në shtëpi, gruaja dhe djali i saj shkuan në një stacion policor lokal për të raportuar krimin dhe për të dorëzuar pjesën e gjuhës për të ndihmuar në identifikimin e sulmuesit të supozuar.

Policia më pas arrestoi një burrë tunizian rreth të tridhjetave.

‘Franceblue’ tha se burri pretendonte se ai po përpiqej të “tërhiqte” gruan dhe ishte ajo që e “kafshoi” atë.

Raportime të mëtejshme kanë sugjeruar se ai ishte një emigrant i paligjshëm, i cili do të dëbohet pavarësisht nga përfundimi i çështjes.

Prerja e pjesëve të anatomisë së një sulmuesi të dyshuar ka një histori.

Vitin e kaluar, një grua në Indi i preu penisin të dashurit të saj pasi pretendoi se e kishte kapur atë duke u përpjekur të përdhunonte vajzën e saj 14-vjeçare.

Gruaja, 36 vjeçe, kishte jetuar me të dashurin e saj për dy vjet pas ndarjes nga një bashkëshort alkoolik.

Ajo u kthye në shtëpi pas një dite duke punuar në një fermë dhe tha se e kapi të dashurin e saj “në zemërim”.

“Ai madje më sulmoi ndërsa unë po përpiqesha të shpëtoja vajzën time, kështu që unë solla një thikë nga kuzhina dhe ia preva pjesët intime për t’i dhënë një mësim”, tha gruaja për The Times of India.

“Nuk jam penduar për atë që kam bërë”.

Policia në rajonin Mahewaganj të Uttar Pradesh – një zonë në lindje të Nju Delhit – arrestoi të dashurin, 32 vjeç, me akuzën e përdhunimit sipas një ligji për abuzimin seksual të fëmijëve në Indi.

Oficerët e referuan atë për trajtim pasi e gjetën në gjendje “kritike”.

@tn.lajmelokale
@tetovanews