Ballina Top Lajm LAJMI I FUNDIT: Tërmet në Shqipëri, tremben banorët, ja ku ishte epiqendra

LAJMI I FUNDIT: Tërmet në Shqipëri, tremben banorët, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje tërmeti janë ndjerë mbrëmjen e sotme në Vorë. Mësohet se lëkundjet janë ndjerë rreth orës 20:39.

Tërmeti është ndjerë dhe nga banorët e zonës.

Artikulli paraprakNdërroi jetë Bekim Jashari, ish-pjesëtar i UÇK-së nga Kumanova
Artikulli tjetërDalin në bregjet japoneze një çift peshqish të thellësive që besohet se paralajmërojnë tërmete e cunami (VIDEO)