Ballina Top Lajm LAJMI I FUNDIT: Tërmet në Shqipëri, tremben banorët, ja ku ishte epiqendra

LAJMI I FUNDIT: Tërmet në Shqipëri, tremben banorët, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje tërmeti janë ndjerë mbrëmjen e sotme në Vorë. Mësohet se lëkundjet janë ndjerë rreth orës 20:39.

Tërmeti është ndjerë dhe nga banorët e zonës.

@tn.lajmelokale
@tetovanews