Ballina Kronika E trishtë: Ndahet nga jeta në moshë të re mërgimtari në Gjermani...

E trishtë: Ndahet nga jeta në moshë të re mërgimtari në Gjermani (FOTO)

Ka ndërruar jetë në moshë të re mërgimtari, Besnik Hajrizi nga fshati Kotorr i Komunës se Skenderajt, shkruan portali rajoni.org.

Besniku jetonte në Gjermani.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët, të afërmit dhe shokët e të ndjerit.

Postimi i plotë:
Ah bre Bes qe shpirtin ma kpute e shpejt shkove n’mat mirin vend Xhehnet😔
Ka me na mungu disponimi e buzeqeshja jote Tezaku jem
Shpirti yt i bardhe Drite past🤲🏽💔
U takofshim n’xhehnet ishallah🤲🏽🕊

@tn.lajmelokale
@tetovanews