Ballina Top Lajm Ofertë për punë në Slloveni

Ofertë për punë në Slloveni

Ofertë për punë në Slloveni (Fast Food)

Kërkoni të punoni në një vend me të gjitha dokumentacionet e rregulluara dhe ku keni të sigurt ushqimin dhe fjetjen?

Restoranti i pronarit tetovar që ndodhet në Lublanë të Sllovenisë ka nevojë për puntorë në Fast Food.

Punëtorëve do ju rregullohen dokumentat dhe ju sigurohet ushgimi dhe fjetja nga punëdhënësi.

Rrogë dhe kushte ideale.

Për më tepër informacione rreth punës kontaktoni në numrin e telefonit që e keni të afishuar në imazhin e mëposhtëm:

Ju priftë e mbara!

Artikulli paraprakRasti i rëndë te Banja e Tetovës/Gjykata ka dhënë vendimin për vajzën që i mori jetën 16-vjeçarit
Artikulli tjetërTërmet me magnitudë 5.6 ballë në Greqi