Ballina Aktualitet Ndahet nga jeta Luan Ahmeti, vëllai i ish-rektorit të Universitetit të Tetovës,...

Ndahet nga jeta Luan Ahmeti, vëllai i ish-rektorit të Universitetit të Tetovës, Vullnet Ahmetit!

Ndahet nga jeta Luan Ahmeti, vëllai i ish-rektorit të Universitetit të Tetovës Vullnet Ahmetit! Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët dhe disa medie lokale.

Të allahut jemi dhe tek ai do të kthehemi
Miq, dashamirë e shokë, ju njoftoj se sonte – 22.05.2023 ndërroi jetë i dashuri nipi jonë Z. Luan Ameti
Falja e namazit të të ndjerit do të bëhet pas Namazit të Iqindis në shtëpinë e tij, rruga Jasht Vardarit.
Varrimi bëhet tek varrezat e vjetra të qytetit.
I paharruar kujtimi për ty , ashtu siç e gëzove edhe emrin LUAN.
I pa haruar do jesh për ne Puçi

Video bonus:
Përmbytjet në Itali

 

Artikulli paraprakINTERAKTIVE KARTE Deutscher Wetterdienst warnt vor Unwetter: Sehen Sie live, wo gerade besonders viel Regen runterkommt
Artikulli tjetërTension në Moskë/ Cilët janë legjionarët që guxuan të sulmojnë Rusinë