Ballina Aktualitet Lajme Ndahet nga jeta „këngëtari“ tetovar Nezir Voka

Ndahet nga jeta „këngëtari“ tetovar Nezir Voka

Nga Idajet Sejdiu

Lajmë pikllues!!!
U nda nga jeta kolegu,miku dhe shumë i respektuari këngëtari Nezir Voka!
Ngushllime familjes dhe gjith kolegve që e njohën dhe bashkëpunuan bashk!
Takimi jonë i fundit ishte këto ditë në spital.
Pas përshëndetjes (Që paska qenë e fundit), më tha:
Çiftelin dhe këngën folklorike e kam në shpirt..Me zotin para,të bëhem më mirë,nuk ri pa me realizu në odën tuaj një emision folklorik.
Por e gjitha ngeli në dëshirën e zotit!
U ndamë duke shtërnguar duarët por’ pa e ditur se nuk dotë takohemi ma!
NGUSHLLIME!