Ballina Aktualitet Lajme RAPORTI I PSP-SË PARA DEPUTETËVE TË MAQEDONISË

RAPORTI I PSP-SË PARA DEPUTETËVE TË MAQEDONISË

Raporti 6 mujor për aktivitetet e Prokurorisë Publike Speciale (PSP) është në rend dite në vazhdimin e seancës së Komisionit parlamentar për system politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive.

Kjo do të jetë hera e tret e deputetëve që të dëgjojnë nga Prokurorja Publike, Katica Janeva çka ka punuar Prokuroria dhe me çfarë rreziqe ballafaqohet.

Raportimi i raportit të PSP-së para komisionit dy herë ka qenë i anuluar./tv21/

Artikulli paraprakPse nëndetëset ruse janë më të mirat?
Artikulli tjetërMister në Toronto, makina gjendet e varur nën urë