Ballina Aktualitet Lajme Tetovë, rrënohet shtëpia afër gjyqit

Tetovë, rrënohet shtëpia afër gjyqit

Mbrëmë në orët e vona është rrënuar shtëpia afër gjyqit të Tetovës, e cila me vite pengonte qarkullimin e lirë të qytetarëve dhe makinave,.

Me rrënimin e kësaj shtëpie realizohet kërkesa e qytetarëve të Tetovës për hapjen e rrugës dhe qarkullimin e lire në të dy anët e rrugës./am/

Artikulli paraprakSaimir Tahiri dorëzon mandatin e deputetit
Artikulli tjetërDita Ndërkombëtare e Lirisë së Shtypit