Ballina Diaspora Detaje nga ngjarja e rëndë në familjen shqiptare në Zvicër

Detaje nga ngjarja e rëndë në familjen shqiptare në Zvicër

Flet nëna e 7-vjeçarit

Artikulli paraprakKSHZ: Reka i pari, Siljanovska e dyta dhe Pendarovski i treti
Artikulli tjetërLondër, shqiptarin e merr më qafë telefoni: I zbulojnë jetën luksoze me paratë e … (FOTO+VIDEO)