E hënë, 27 Shtator, 2021

Dua Lipa nuk ‘ndahet’ nga Shqipëria, publikon momentet të tjera nga pushimet verore (VIDEO)

Must Read

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa ka qenë në qendër të vëmendjes për vizitën e saj në vendin tonë.

Pas takimeve me politikanët në Tiranë dhe vizitës në muzeun e Krujës, ajo vendosi që së bashku me familjen të pushojë në jug.

Së fundmi Dua Lipa ka publikuar foto nga vendet që i bënë më shumë përshtypje në jug. Me siguri tashmë Shqipëria është bërë një vend shumë më i njohur duke qenë se është reklamuar nga një këngëtare si Dua Lipa me famë botërore.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Qetësimi i situatës në veri/ Kurti në mesnatë flet për telefonatat me Borrellin e Stoltenbergun

Kurti në një postim në Twitter ka bërë të ditur është dakorduar për qetësim të situatës. Kryeministri i Kosovës, Albin...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img