Ballina Argëtim Qeni “nuk i reziston muzikës”, nis të kërcejë në dasmën turke (VIDEO)

Qeni “nuk i reziston muzikës”, nis të kërcejë në dasmën turke (VIDEO)

Një video është bërë virale në rrjete sociale, ku protagonist është një qen. Në videon në fjalë, shfaqet një qen teksa qëndron pranë një dasme në Denizli të Turqisë. Kafsha shpejt filloi të vallëzonte nën ritmet e muzikës. Këto momente janë pasqyruar në rrjete sociale dhe kanë marrë pëlqime të shumta.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet.

https://youtu.be/-ral4hAczH4

Artikulli paraprakVjosa Berisha po e L U F T O N kancerin, jep mesazhin e fortë (VIDEO)
Artikulli tjetërDua Lipa nuk ‘ndahet’ nga Shqipëria, publikon momentet të tjera nga pushimet verore (VIDEO)