E hënë, 27 Shtator, 2021

Qeni “nuk i reziston muzikës”, nis të kërcejë në dasmën turke (VIDEO)

Must Read

Një video është bërë virale në rrjete sociale, ku protagonist është një qen. Në videon në fjalë, shfaqet një qen teksa qëndron pranë një dasme në Denizli të Turqisë. Kafsha shpejt filloi të vallëzonte nën ritmet e muzikës. Këto momente janë pasqyruar në rrjete sociale dhe kanë marrë pëlqime të shumta.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Qetësimi i situatës në veri/ Kurti në mesnatë flet për telefonatat me Borrellin e Stoltenbergun

Kurti në një postim në Twitter ka bërë të ditur është dakorduar për qetësim të situatës. Kryeministri i Kosovës, Albin...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img