E hënë, 27 Shtator, 2021

Nē Tetovën tonë me Arif Ziberin, 25 gusht 2021

Must Read

Nga Shuip Ziberi

Arif Ziberi @ ELITA 5
Tetovën dhe gjitha trojet shqipëfolëse por edhe mërgimin na mbajnë gjallë me këngë “for all times”, si një tufë lulesh që nuk vyshken asnjëherë!
#Nē Tetovën tonë me Arif Ziberin, 25. gushtë 2021./
Ndëgjojeni këngën: “Vitet ikin”

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Qetësimi i situatës në veri/ Kurti në mesnatë flet për telefonatat me Borrellin e Stoltenbergun

Kurti në një postim në Twitter ka bërë të ditur është dakorduar për qetësim të situatës. Kryeministri i Kosovës, Albin...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img