Ballina Aktualitet Sociale Arba sot po fillon shkollën…

Arba sot po fillon shkollën…

Lindita Ahmeti

Dashuria ime – Arba sot po fillon shkollën. Emi të premtoj që do të jem përherë pranë teje dhe do të zbulojmë bashkë gjëra shumë të bukura gjatë këtij udhëtimi nëpër e me libra…..
Të dua emi fort 🤗
P.s. Një yll atje lart do të shkëlqejë fort e me dritën e tij e me dorën time do të jemi në rrugë të drejtë…. të kam zemër ❤📚
#Arbafillonshkollën

Artikulli paraprakKu i marrin paratë talebanët?
Artikulli tjetërERDHI SHTATORI ME CICËRIMA!