E martë, 19 Tetor, 2021

A K S I D E N T i rëndë në Haraçinë, humb jetën një person

Must Read

A k s i d e n t  i rëndë trafiku në hyrje të fshatit Haraçinë. Pas përp*lasjes së një traktori me një makinë ka humbur jetën një person.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:00, ndërsa nga policia theksojnë se po punojnë për zbardhjen e plotë të rastit.

“Në rrugën lokale nga Çento drejt Haraçinës, ka ndodhur një aksi*dent trafiku mes një traktori të drejtuar nga personi me inicialet S.S (1959) nga fshati Haraçinë dhe një makine “Golf” të drejtuar nga personi me inicialet M.M (1993) nga fshati Haraçinë. Në aksident është lën*duar personi me iniciale S.S dhe është dërguar në qendrën e urgjencës “Nëna Terezë” ku nga ana e mjekut është konstatuar vd*ekja”- thonë nga MPB-ja.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Elmi Aziri: ASH-AAA është e gatshme për ta përkrahur Bilall Kasamin në Tetovë (VIDEO)

Elmi Aziri nga Aleanca për Shqiptarët në Click Plus ka bërë të ditur se koalicioni opozitar, Aleanca për Shqiptarët...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img