Ballina Aktualitet Debati për Tetovën me Jeta Xharrën (VIDEO)

Debati për Tetovën me Jeta Xharrën (VIDEO)

Të ftuar në #DebatPernime janë kandidatët për kryetar të Tetovës: Bilall Kasami nga Lëvizja BESA; Sadi Bexheti nga PDSh dhe Vullnet Murseli nga koalicioni Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa.

Përballë kandidatëve për kryetar të Tetovës janë edhe kandidatet për asambliste të Tetovës: Elma Sherifi, Sevim Veseli Berzati dhe Yllzana Zeqiri nga Lëvizja BESA; Elmedina Abdullahi dhe Merita Saiti nga Iniciativa “Më Mirë për Tetovën”; Mona Sadiki dhe Rudina Aliu nga PDSh; Nesrin Sulejmani Iseni, Nurije Bajrami dhe Selda Aliji nga koalicioni ASh-AAA.

Artikulli paraprakFranca pritet të zgjasë gjendjen e jashtëzakonshme deri në korrik 2022
Artikulli tjetërStuhia “Balos” në Greqi përmbyt shtëpi dhe dyqane, nesër mbyllen shkollat në disa zona të vendit (VIDEO)