E martë, 19 Tetor, 2021

Kasami në Çarshinë e Epërme: “Për çdo ditë qytetarët shumë e më shumë përqafojnë idenë për ndryshimin në Tetovë” (VIDEO+FOTO)

Must Read

Kryetari i Lëvizjes BESA dhe kandidati për kryetar të Komunës së Tetovës, Bilall Kasami ka vazhduar fushatën intensive pë Zgjedhjet Lokale të 17 tetorit. Ai sot është takuar edhe me shumë banorë të Çarshisë së Epërme.Ja çka shkruan ai në faqen zyrtare në facebook:

Për çdo ditë qytetarët shumë e më shumë përqafojnë idenë për ndryshimin në Tetovë!

Takim me qytetarë në Çarshinë e Epërme”, ka deklaruar kandidati i BESËS për Tetovën, Bilall Kasami.

VIDEO:

FOTO:

VIDEO bonus:

Vizitë në Bibliotekën e Tetovës:

Video:

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Elmi Aziri: ASH-AAA është e gatshme për ta përkrahur Bilall Kasamin në Tetovë (VIDEO)

Elmi Aziri nga Aleanca për Shqiptarët në Click Plus ka bërë të ditur se koalicioni opozitar, Aleanca për Shqiptarët...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img