Ballina Aktualitet Vullnet Murseli: Urojmë që Tetova të bëhet një qytet më i mirë...

Vullnet Murseli: Urojmë që Tetova të bëhet një qytet më i mirë për të gjithë!

Vullnet Murseli

Faleminderit të gjithë tetovarëve që kontribuan të kemi një fushatë pozitive, me çka bashkërisht kontribuam në zhvillimin dhe forcimin e demokracisë. Faleminderit nga zemra të gjithë votuesve që mbështetën programin tim dhe të ekipit tim. Urojmë që Tetova të bëhet një qytet më i mirë për të gjithë, ashtu siç e deshtëm dhe vazhdojmë ta duam.

VIDEO:

Artikulli paraprakMuzafer Etemi: Ju faleminderit që dolët të votoni!
Artikulli tjetërTaravari: Me shumë mundësi do të arrijmë të mbajmë rezultatin e raundit të parë, por…