Ballina Aktualitet Opinione Piskamat e tyre “patriotike”, nuk i kanë për shtet, por për pushtet

Piskamat e tyre “patriotike”, nuk i kanë për shtet, por për pushtet

Arben Taravari, sekretar gjeneral i ASH dhe kryetar i Komunës së Gostivarit, në profilin e tij në facebook i është përgjigjur fushatës së eksponentëve të Bashkimit Demokratik për Integrim në lidhje me formimin e shumicës së re parlamentare. Ai ka zgjedhur një thënie të Albin Kurtit: Piskamat e tyre “patriotike”, nuk i kanë për shtet, por për pushtet.

Artikulli paraprakDeputeti Ismaili: Nënshkrimi im qëndron për rrëzimin e Qeverisë, të tjerat janë shpifje
Artikulli tjetërValon Bela: Ky zv KM duhet të jap shpjegime