Ballina Aktualitet Opinione Spekulimet janë të pritshme dhe të natyrshme nga ata që seriozisht kanë...

Spekulimet janë të pritshme dhe të natyrshme nga ata që seriozisht kanë arsye të kenë frikë nga kalimi në opozitë

Nga Bekim Sali

Spekulimet janë të pritshme dhe të natyrshme nga ata që seriozisht kanë arsye të kenë frikë nga kalimi në opozitë. Por, kjo nuk u ndihmon gjë, pos që ua rrit panikën.

Ne vazhdojmë drejt afirmimit dhe avancimit të kauzës sonë, ndërsa kanë mbetur edhe pak gjëra që krejt kjo të finalizohet me një sukses që pritet gjatë kohë.

Andaj të mos biem pre e shpifjeve dhe spekulimeve, por me qetësi të punojmë e ta presim suksesin.

Na priftë e mbara!

VIDEO bonus:

https://youtu.be/3t0GCM12sSQ

 

Artikulli paraprakDeputetja Safije Shaini e Alternativës qëndron pas nënshkrimit për rrëzimin e Qeverisë LSDM-BDI
Artikulli tjetërMICKOSKI: NESËR DORËZOJMË NISMËN PËR MOSBESIMIN E QEVERISË, SKENDER REXHEPI ËSHTË ME NE (VIDEO)