Ballina Argëtim Kuriozitete VIDEO/KAMIONI I KALON PËRSIPËR DHE MBIJETON! Një shembull ilustrues se sa të...

VIDEO/KAMIONI I KALON PËRSIPËR DHE MBIJETON! Një shembull ilustrues se sa të vëmendshëm duhet të jenë këmbësorët dhe shoferët

Një shembull ilustrues se sa të vëmendshëm duhet të jenë këmbësorët dhe shoferët, faleminderit Zotit gjithçka përfundoi mirë! Ngjarja ka ndodhur në Moskë, është shënimi që shoqëron këtë video të publikuar në rrjetin social.

Kamioni e përplas një njeri, e fut përfundi dhe i kalon përsipër, po pa e cënuar me rrotat. Kjo është të jesh një njeri me shumë fat.

Ajo që i ndodhi këtij personi në Rusi mund të vërtetojë fare mirë shprehjen “jetëgjati nuk bëhet jetëshkurtër”./ Tetova News

Artikulli paraprakBE-ja pret nisjen e bisedimeve me Shkupin dhe Tiranën, por s’ka datë
Artikulli tjetërZvicer, rendohet situata: 24 të vdekur dhe mbi 8 mijë raste të reja me CoVID-19