Ballina Aktualitet Blerim Sejdiu: Lëvizja Besa është një hap para jush!

Blerim Sejdiu: Lëvizja Besa është një hap para jush!

Blerim Sejdiu

Parashikimet tona përsëri dalin të sakta! Tryeza në Shqipëri filloi t’i tregojë rezultatet e para.

Veç Lëvizja BESA një hap para jush është, shkruan Blerim Sejdiu, nënkryetar i Lëvizjes Besa dhe kryetar i Komunës së Zhelinës.

Video bonus:

 

Artikulli paraprakMrekullia e radhës nga Turqia/ Nëna me dy fëmijët e saj nxirren gjallë nga rrënojat 106 orë pas tërmetit në epiqendrën e tij (VIDEO)
Artikulli tjetërIzet Mexhiti: Faleminderit HASANBEG për përkrahjen e fuqishme! (VIDEO+FOTO)