Ballina Argëtim Showbiz “Ik moj më lër rehat”, çfarë ndodhi? Luizi i ngre zërin Kiarës...

“Ik moj më lër rehat”, çfarë ndodhi? Luizi i ngre zërin Kiarës (VIDEO)

Mëngjesi i sotëm nuk ka qenë aspak i qetë për banorët e shtëpisë së Big Brother VIP.

Ata janë përfshirë në debate të forta, veçanërisht Luizi me Maestron dhe Oltën. Madje gjërat kanë agravuar sa ata kanë debatuar me tone të larta.

Kjo ka bërë që Kiara të ndërhyjë duke u përpjekur të qetësojë Luizin.

Në një moment ajo i është afruar duke e kapur nga krahu, por Luiz në nerva e sipër, i është larguar duke i bërtitur që ta linte rehat.

@tn.lajmelokale
@tetovanews