Ballina Argëtim Showbiz Bora dhe Donaldi japin lajmin e bukur

Bora dhe Donaldi japin lajmin e bukur

Ditët e fundit Bora u përfol për një shtatzëni dhe shkak u bë një foto e saj duke mbajtur duart tek barku. Së fundmi Bora i është përgjigjur këtyre lajmeve teksa ndodhej në festën e Top Albania Radio së bashku me Donaldin.

Bora tha se aktualisht nuk ka asgjë të re, por dha një lajm të bukur duke treguar se ajo dhe Donaldi e kanë në plan një bebush.

“Plane kemi, por asgjë konkrete, me linjat jemi mirë”, tha Bora ndërsa Donaldi vuri dorën në barkun e saj dhe tha: “O zemra vogël”.