Ballina Aktualitet Ilire Dauti: Aty ku krijohen momente të reja politike 

Ilire Dauti: Aty ku krijohen momente të reja politike 

Ilire Dauti

Aty ku krijohen momente të reja politike
Me anëtaret e Kryesisë së Aleanca për Shqiptarët + zonjat Suzana Pacuku dhe Elfete Ismaili që mungojnë në fotografi, e sa e sa të tjera të denja për të qenë këtu, ku poltika është brengë e emocion vajzash e nënash për të tashmen e të ardhmen, shkruan deputetja e Aleancës për Shqiptarët, Ilire Dauti.

Artikulli paraprakDy hajdutë nga Tetova kapen në pikë të natës në Çellopek/Të gjitha lajmet e kronikës së zezë në Tetovë dhe Gostivar
Artikulli tjetërÇarja e madhe e tokës që shkaktuan tërmetet në Turqi, gati 400 kilometra! (FOTO)