Ballina Argëtim Showbiz Robert De Niro, baba për herë të shtatë – në moshën 79-vjeçare

Robert De Niro, baba për herë të shtatë – në moshën 79-vjeçare

Përfaqësuesi i Robert De Niro konfirmoi për Page Six të martën se aktori ka mirëpritur fëmijën e tij të shtatë.

Zëdhënësi nuk ndau emrin apo gjininë e foshnjës. Të hënën, fituesi i Golden Globe bëri bujë për korrigjimin e një gazetari të ET Canada, i cili tha se ishte baba i gjashtë fëmijëve, duke sqaruar se “kishte dhe një tjetër fëmijë”.

De Niro nuk e zbuloi identitetin e nënës së vogëlushit në atë kohë – edhe pse e dashura e tij, Tiffany Chen, tregoi barkun e saj të rrumbullakosur në një darkë muajin e kaluar. Aktori u lidh për herë të parë me instruktoren e arteve marciale me bazë në Nju Jork në vitin 2021, ndërsa dyshja festuan ditëlindjen e tij të 78-të së bashku në Francë.

Robert u bë për herë të parë baba në vitin 1971, kur ai dhe Diahnne Abbott mirëpritën vajzën Drena, tani 51 vjeç. Ish-çifti janë gjithashtu prindër të djalit Raphael, 46 vjeç. Për më tepër, De Niro ndan djemtë binjakë Aaron dhe Julian, 27 vjeç, me ish-Toukie Smith, si dhe djalin Elliot, 25 vjeç dhe vajzën Helen, 11, me ish-gruan e tij Grace Hightower./Lapsi.al