Ballina Aktualitet Lajm Pikëllimi nga fshati Llomnicë

Lajm Pikëllimi nga fshati Llomnicë

Njoftim Mortor
Të Allahut jemi dhe tek ai do të kthehemi
Miq, shokë, familjar, farefis, me pikëllim të thellë ju njoftojmë se ka ndërruar jetë Medi Miftari
Ngushëllime familjes Miftari

Artikulli paraprakLista e zezë amerikane, “zhduket” Ramiz Merko
Artikulli tjetërDalin pamje të reja, përplasja e policisë me muxhahedinët (VIDEO)