Ballina Aktualitet “M’i ke këput krahët”, dhimbja e vëllait për vëllain që iku në...

“M’i ke këput krahët”, dhimbja e vëllait për vëllain që iku në amshim, postimi lamtumirës

Ka ndërruar jetë i riu nga Gjilani, Shpresim Jerliu i cili vuante nga një sëmundje.

Për vdekjen në moshë të hershme të Shpresimit ka reaguar edhe vëllai i tij, i cili me pak fjalë përshkruajti dhimbjen për humbjen e të ndjerit.

“Të allahut jemi dhe vetëm tek ai do të kthehemi. Të shpërbleft zoti me xhenet beja i jem . Mi ke kput krahtë po ishalla zoti na bashkon ne xhenet”, shkroi ai.

@tetovanews