Ballina Kronika Tragjike, humb jetën aksidentalisht kirurgu i njohur i Qendrës Klinike Universitare të...

Tragjike, humb jetën aksidentalisht kirurgu i njohur i Qendrës Klinike Universitare të Kosovës (FOTO+EMRI)

Kirurgu i njohur i Ndërsa lajmin jo zyrtarisht e konfirmuan kolegët e tij./Insajderi.org/, Halil Tanaj ka humbur jetën aksidentalisht mbrëmjen e së dielës.

Kirurgu Tanaj dyshohet se ka ndërruar jetë në banesën e tij pas kontaktit me rrymën.

Insajderi ka kontaktuar policinë e Kosovës dhe është në pritje të konfirmimit.

Ndërsa lajmin jo zyrtarisht e konfirmuan kolegët e tij./Insajderi.org/

@tn.lajmelokale
@tetovanews