Ballina Shëndeti Këto simptoma mos i injoroni

Këto simptoma mos i injoroni

Stili i jetës ka bërë që shpesh njerëzit të mos gjejnë kohë që të ndalen dhe t’i dëgjojnë problemet e trupit të tyre.

Nëse diçka në trupin tuaj ndryshon, ju nuk e vëreni ose thjesht mendoni se gjithçka do të jetë mirë, transmeton Klan Kosova.

Megjithatë disa simptoma tregojnë sëmundje serioze që nuk duhet t’i injoroni.

Humbja e pashpjegueshme e peshës

Lodhje kronike

Ndryshimet e gjirit

Probleme me frymëmarrjen dhe marramendje gjatë stërvitjes së thjeshtë

Rrahje te shpejta të zemrës

Humbja e papritur e shikimit

Artikulli paraprakECO GUERILLA: TETOVA – VENEDIKU I KANALIZIMIT FEKAL
Artikulli tjetërZaev dhe Mickoski nesër në duel televiziv