Ballina Aktualitet Lajme Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni pritet të jetë me periudha dielli, ndërsa pasdite do të krijohen kushte për vranësira.

Gjithashtu, pritet që të ketë edhe të reshura shiu dhe vetëtima.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 7°C e deri më 15°C, kurse ajo ditore do të lëvizë nga 18°C e deri më 26°C.

Artikulli paraprakFiku dhe dobitë që i sjell trupit
Artikulli tjetërMali Ylber, një prej vendeve më të bukura në botë është i rrezikuar