Ballina Shëndeti Zbuloni recetën e ilaçit natyral për ta pastruar zorrën e trashë nga...

Zbuloni recetën e ilaçit natyral për ta pastruar zorrën e trashë nga toksinat

Kapsllëku është një problem në rritje në shoqërinë tonë moderne për shkak të dietës shumë shpesh të gabuar dhe të orientuar drejt sheqernave të rafinuara dhe mishit të çdo lloji që nuk mundëson për të marrë sasinë e duhur të fibrave.

Idealja do të ishte të ndryshonim dietën tonë, por nëse nuk është e mundur për ne ose është shumë traumatike për ne, një ilaç natyral do të na ndihmojë të pastrojmë zorrën e trashë nga të gjitha toksinat.

Si të përgatitim ilaçin tonë natyror:

Përbërësit: 2 lugë uthull molle, 2 lugë mjaltë të papërpunuar

Përgatitja është mjaft e thjeshtë, sepse të gjithë ju duhet të bëni është përzierja e uthullës me mjaltin në një gotë dhe pini përgatitjen. Mundësisht në mëngjes.

Përkundër shijes nuk është me të vërtetë shumë e mirë efektet e saj janë me të vërtetë mahnitëse dhe do të na lejojë të eliminojmë çdo papastërti.

Artikulli paraprakInskenoi vjedhjen për të arsyetuar paratë e humbura
Artikulli tjetërMësoni si ti trajtoni këto njolla shqetësuese në fytyrë