Ballina Argëtim Njihuni me superbjonden që nget makinat më luksoze në botë (Fotot)

Njihuni me superbjonden që nget makinat më luksoze në botë (Fotot)

Ajo hapi një kanal në Youtube, ku shprehte dashurinë për makinat. Sot ka me miliona shikime dhe kompanitë i japin mundësinë të testojë makinat më të veçanta, sidomos modelet “koncept”, që nuk hidhen kurrë në treg, por që janë unike dhe si nga bota e fantashkencës.

Ajo është nga Australia, dhe makinat për të nuk janë thjesht një mjet transporti. “Biondja e supermakinave” ka krijuar llogarinë më të famshme në botën e automjeteve, me plot nëntë milionë ndjekës.

Artikulli paraprakImami shqiptar me uniformën e policisë së Nju Jorkut
Artikulli tjetërAksident në rrugën Kondovë-Sfillare, dy persona përfundojnë në spital