E martë, 19 Tetor, 2021

Blendi Fevziu fillon punë si moderator televiziv në Afganistan!

Must Read

Moderatori i njohur Blendi Fevziu ka postuar një fotomontazh që ia kanë bërë në rrjetet sociale. Ja se ç’shkruan Fevziu: “Që me shkon me shkon. Po emrin si mund t’ja vë?”.

Imagjinoni Fevziun moderator televiziv në Kabul dhe ti shkojë në studio Udhëheqësi taleban Mullah Abdul Ghani Baradar, ku në çdo cep të ketë talebanë me auto*matikë në studio!

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Elmi Aziri: ASH-AAA është e gatshme për ta përkrahur Bilall Kasamin në Tetovë (VIDEO)

Elmi Aziri nga Aleanca për Shqiptarët në Click Plus ka bërë të ditur se koalicioni opozitar, Aleanca për Shqiptarët...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img