E martë, 19 Tetor, 2021

A K S I D E N T në Karpallëk, A R I U del në autostradën Tetovë – Shkup dhe…

Must Read

Nga SPB e Tetovës njoftojnë se mbrëmë një 43-vjeçar nga Kërçova ka përp*lasur  a r i u n  në autostradën Tetovë-Shkup dhe si pa*sojë  a r i u  ka mbetur i  v r a r ë  në vend.

Mbrëmë (06 tetor), rreth orës 2 e 20 minuta, në autostradën Tetovë-Shkup, në afërsi të lokalitetit “Karpallëk”, një makinë e tipit “Shkoda” me targa të Shkupit, e drejtuar nga 43-vjeçari me inicialet F.O. nga qyteti i Kërçovës, e ka përp*lasur dhe  v r a r ë  në vend një  a r i.

Nuk ka persona të lën*duar në automjet, kurse vendi i aksi*dentit është inspe*ktuar nga ekipi nga SPB – Tetovë, informon zëdhënësi Fatmir Rexhepi.

Zgjedhjet Lokale 2021:

VIDEO:

VIDEO:

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Elmi Aziri: ASH-AAA është e gatshme për ta përkrahur Bilall Kasamin në Tetovë (VIDEO)

Elmi Aziri nga Aleanca për Shqiptarët në Click Plus ka bërë të ditur se koalicioni opozitar, Aleanca për Shqiptarët...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img