Ballina Lajme Shqipëri Grida Duma në Kryevidh (FOTO)

Grida Duma në Kryevidh (FOTO)

Momente me qytetarë e të rinj në Kryevidh.
Momente që përcjellin shpresë dhe qartësi që pavarësisht sa shumë e shumë probleme ka, po aq ka shumë vullnet për zgjidhje e mbështetje.

Artikulli paraprakZgjedhjet Lokale, KSHZ: 34 komuna zgjodhën kryetarët në raundin e parë
Artikulli tjetërElmi Aziri: ASH-AAA është e gatshme për ta përkrahur Bilall Kasamin në Tetovë (VIDEO)